Luna

Reference

Luna mi představila druh a úroveň fyzického sexuálního potěšení, o nichž jsem nevěděl, že existují. Jsou to právě emocionální, duchovní a psychologické aspekty tantry, které mě chytily za srdce, takže i když jsem velmi vděčný za dvě nádherné hodiny strávené v její společnosti, jsem ještě vděčnější za to, s čím mě tak laskavě a soucitně seznámila. Lunu mohu vřele doporučit. 
John

Tantra je pro mě skutečnou oslavou člověka v jeho celistvosti – jako těla, mysli, duše a ducha. Pomáhá nám spojovat se s moudrostí našeho vlastního těla, jež funguje jako kotva a základna pro nehmotné složky naší bytosti. Vnímání našeho těla a péče o ně má větší význam pro vyvážený, radostný a spokojený život, než si většina z nás dokáže představit.

Vnímám, že úlohou masérky je především držet prostor, vytvářet atmosféru důvěry, otevřenosti a hlubokého přijetí. Není však možné příjímat druhé s myslí plnou soudů, představ a konceptů.

Velkým uměním je proto mysl vyprázdnit a udržovat vědomí přítomného okamžiku, v němž je vše, co se děje a přichází, dokonalé. Mám zkušenost, že Přítomnost je nakažlivá a my se v ní stáváme svědky zázraků života, jichž si třeba jinak ani nevšimneme.

V masáži Vás pozvu na cestu do nitra vašeho těla i duše. Věřím, že tělo v sobě nese neskutečnou moudrost, sebeuzdravující sílu a obrovskou kapacitu pro prožívání radosti a potěšení.

Výcviky

 • 2003 Sportovní masáže – rekvalifikační kurz Refit akademie
 • 2008 Kerala, Indie – Lektorský Jóga výcvik (Sivananda yoga)
 • 2009 Kona, Hawai – Kurz Vipassana meditace
 • 2012 Bangkok, Thajsko – Kurz Tradiční thajské masáže
 • 2015 Intimní masáž Yoni a LIngam (Denisa Palečková, Richard Vojík)
 • 2020 Core Touch – sexological bodywork, Denisa Palečková, Richard Vojík
 • 2021 De-armouring sexuální energie (A. Barnes)
 • 2023 Core Touch II. – sexological bodywork terapeutický výcvik (Denisa Palečková, Richard Vojík)

O mně

Miluji cestování a poznávaní jiných kultur. Za 8 let života, kdy cestování bylo nedílnou součástí mé profese, jsem zjistila, že lidé jsou si ve skutečnosti velmi podobní. Sdílejí podobné radosti i strasti, které často souvisejí s odpojením od vnímaní vlastního těla a emocí.

Od raného věku zkoumám a zajímá mě, jak žít harmonický a naplněný život. Energii čerpám ze setkání s lidmi i v samotě, zejména pak v přírodě. Mám ráda umění, pohyb, tanec, jógu, ale i dobrou knihu nebo film.

Nabízím tyto služby

 • Tantrická pro muže 
 • Tantrická masáž pro páry
 • Zážitková masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se: 

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.