Moana

Reference

U Moany jsem byl na masáži poněkolikáté, ale nikdy jsem nevstoupil do stejné řeky. Vždy však byla její masáž úžasná. Každý dotek byl elektrizující, nabíjející energií, avšak zároveň přinášející relax a pohodu. Tantra je nádherný prožitek, povznášející tělo i mysl a v podání Moany je na vrcholně skvostné úrovni. Prostě božská masáž od tantrické bohyně.
Josef
Moano, máš vysokou schopnost empatie, dáváš do masáží energii z celého svého srdce. Čas s tebou byl tak léčivý a pozoruhodný. Děkuji mnohokrát.
Oliver
Při hledání tantra masáže jsem našel Moanu! Její masáž je úžasným spojením sexuality a spirituality. Další způsob, jak zažít osvícení (pro mě přístup k božské podstatě). Jsem naprosto ohromen znalostí čaker, nádí a jemných energií, včetně vědomí o důležitosti dýchání. Masáž je intuitivní, plná oddanosti, něžná a silná zároveň. Moano, moc si tě vážím, jsi dar a máš dar dotýkat se (duše i těla) DĚKUJI
Rudiger

Tantra říká, že každý člověk je dokonalý, celistvý a svobodný. Každý z nás už má v sobě vše, co potřebujeme. Zní to tak jednoduše, ale... Tantrická cesta nám může pomoci stát se živějšími, ocenit sami sebe, osvobodit se a spojit se se svou sexuální silou jako zdrojem životní síly. Tantra nám může pomoci najít v každé oblasti našeho života nový smysl a větší naplnění.

Mou vášní jsou transformační tantrické masáže a práce s energií. Dovolte mi stát se průvodkyní na této jedinečné cestě, kdy můžete zažít divoké vrcholy energetických vln i pokojného vnitřního ticha, nemyšlení, vibrace lásky, bytí tady a teď.

Masážím se věnuji od roku 2019.

O mně

Mám ráda přírodu, zvířata, měsíc v úplňku a vodní plochu v jakékoli formě.

Výcviky

  • Inner Wave – kurz pro profesionální maséry – Tantra Masáže Praha

  • Tantra Massage Therapist Level 1 a 2 – Somananda Tantra School

  • Reiki 1. a 2.stupeň

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže a ženy
  • Tantrická masáž pro páry
  • Transformační práce pro muže a ženy

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.