Monika

Tantra je pro mě transformační práce s energií a propojení se se svým tělem a duší. Je to způsob, jak se naučit lépe cítit a vnímat vlastní tělo a pocity.

Masáže provádím intuitivně a také individuálně, kdy se nacítím na klienta a na základě toho také masáž probíhá. Někdy je více dynamická, jindy jemná, ale vždy je to kombinace těchto dvou prvků. Smyslem mé masáže je rozproudění energie do celého těla a jeho uvolnění, propojení se s pocity. Pokud máte zájem o hlubší léčení, tak v rámci Celostní intuitivní terapie se zaměřuji na detraumatizaci těla a především oblasti pánve.

Výcviky

  • Výuka tantrické masáže, 2023, Jan Janata

O mně

Ráda trávím čas mezi lidmi a poznávám nové věci. Ve volném čase chodím tančit a lézt po skalách. Mám ráda také hudbu a čtení knih.

Nabízím tyto služby

  • Tantra pro muže a pro ženy
  • Tantra masáž pro páry
  • Zážitková masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.