Solara

Reference

Solara je skvělá masérka. Její přístup je laskavý, otevřený a jedinečný. Její dotyk je přesně takový, jaký je právě v danou chvíli potřeba, někdy jemný a hebký, jindy zase tvrdší. Už při masáži se člověk cítí božsky a co teprve potom? Krásné dotyky a slova už se ve vás usadí na vždy.
Lucie
Tantra s prvky de-armouringu od Solary byla vážně obohacující zkušenost. Její příjemné vyzařování a vedení mě vedlo do důvěry a dokázal jsem se naplno uvolnit, což jsem zpětně uviděl jako klíčové. U Solary jsem vyzkoušel vnější i vnitřní de-armouring. Dokázal jsem stále zůstat v těle a nikam neodlítnout, ale zároveň to ve mně i v těle spustilo obrovský přísun emocí a prožívání. Především z dětství a minulosti. Měl jsem možnost se vidět naprosto jinak, ne tak dobrý a nevinný. To vyvolalo slzy i smutek, ale zároveň důležité uvědomění sám o sobě. Vše se dalo do pohybu. Rozhodně všem doporučuji tuto techniku vyzkoušet se Solarou, jako by věděla kam sáhnout – jemně, citlivě a zároveň pevně a tvrdě.
Petr
Se Solarou som absolvoval terapiu de-armoringu spojený s tantrou. Išlo o velmi zaujimavé a liečivé spojenie. Má něžný, ženský dotyk, ktorý vie být zároveň energický a hravý a v spojení so spravnými miestami a bodmi vo mně poriadne zarezonoval. Na začiatku ma uvolnila prijemnymi technikami, následně pokračovala postupným tlakom na jednotlivé body na těle. Po terapii som sa cítil velmi uvolněně s energiou prudiacou po celom těle. Pri Solare máte pocit, že vám skutočně nasluchá a vypočuje vás, takže nemáte problém otvorit sa a zdielat. Záverom by som chcel Solaru odporučit každému, kto uvažuje o jej návštěvě a chce zažiť vedomý a liečivy dotyk.
Alexander

Práce s tělem nám pomáhá k postupnému sebepoznávání, přijímání sebe sama a otevírání se žití ve větší autenticitě, naplněnosti, sebelásce a radosti. Při svých BDSM lekcích pracuji
hravě s našimi stíny, které necháme projevit se a zároveň je přijmeme jako součást naší vnitřní rodiny.

Odevzdání se druhému do opravdové submise a prožívání škály doteků od jemných a příjemných, po ty intenzivnější nám umožňuje hluboké uvolnění, vystoupení z vlastní důležitosti a potřeby mít vše pod kontrolou. Své klienty vedu do hlubšího přijetí sebe sama vč. svých stínů, strachů nebo nevyřčených tužeb, které uvolňujeme a přijímáme, než abychom je (se) odmítali. Vystavení se nekomfortu má své místo a velkou sílu, když je do života s hravostí přijmeme, a následná aftercare nás pohladí po duši.

Věřím, že každý člověk má v sobě potenciál pro žití ve větší uvolněnosti, svobodě, radosti a sebepřijetí, a mým cílem je podporovat klienty v tomto procesu s respektem a citlivostí.

O mně

Miluji slunce, moře, své dvě dcery, hudbu, tanec, učení se a užívání si radostí této naší reality...různorodost života, od prožívání stavů bezpodmínečné lásky po sahání si do hlubin sebe samých. Z toho důvodu mne baví propojovat tantru s prvky de-armouringu (rozpuštění emočního krunýře), shadow workem (ritual play) a BDSM.

Výcviky

  • Mahalo metoda I. Síla léčivého doteku - vnější de-armouring (Vojtěch Chládek) 2022

  • Mahalo metoda II. Vnitřní de-armouring (Vojtěch Chládek) 2022

  • Mahalo metoda III.  Přijetí stínu, BDSM (Vojtěch Chládek) 2022

  • Mahalo metoda IV.  Umění manifestace (Vojtěch Chládek) 2022

  • Kurz tantry (Kateřina Švanderlíková) 2023

  • Mahalo metoda V.  Dearmouring skrze potěšení (Vojtěch Chládek) 2023

  • Kurz hlubinné psychologie a zážitkového sebepoznání „Před sebou neutečeš“ (Lukáš Karas) 2024

  • Rekvalifikační kurz sportovní masáže (Masérské kurzy Praha) 2024

Nabízím tyto služby

  • BDSM tantra pro muže a pro ženy

  • Zážitková BDSM session pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.