Valerie

Toto je moje první návštěva Hamony Spa v Praze... ale ne poslední. Nejsem v tantře začátečník a byl jsem si docela jistý tím, co se stane…. ale tentokrát moje tělo a mysl dostaly nečekaný dárek. Podle mého názoru stojí dobrá tantra sezení na třech složkách: Očekávání klientů a úroveň tantry. Zkušená a profesionální masérka. Ale to nejdůležitější: Chemie a energie mezi dvěma lidmi. S jinou masérkou nebo klientkou by to možná bylo jiné, ale shoda Valerie a mě byla perfektní. Díky Valerii se cítím velmi bezpečně a měla velmi respektující a profesionální přístup. Při této návštěvě bylo všechno naprosto fantastické a zejména rozhovor před masáží a po masáži byl základem této 5hvězdičkové recenze. Pokoj a zařízení je velmi nadstandardní a díky všemu se cítíte bezpečně a vítáni. Hamony Spa vřele doporučuji všem, kdo chtějí profesionální tantrický zážitek.
Jacob
Naše druhá tantrická masáž byla vrcholem naší romantické cesty. Byli jsme na naši žádost masírováni odděleně, abychom prožili jedinečnou chvíli sami pro sebe. Z mé strany to byl neuvěřitelný okamžik, kdy Valerie se svými velmi profesionálními zkušenostmi přenesla mé tělo do jiné dimenze. Její pomalé, jemné a poté pevné dotyky mi daly jedinečný pocit, jaký jsem ještě nezažila. Cítila jsem klid, ve kterém byly všechny mé emoce v harmonii. Určitě se k Valerii vrátím. Ještě jednou děkujeme Harmony Spa za vstřícnou komunikaci, útulné prostředí a čistotu místa.
Aurelien
Valerie je nejlepší! Ve svých masážích spojuje všechny možné doteky se silou i péčí. Díky tomu se uvolnily nejen moje svaly, ale i celé tělo a mysl!
Marcus
Když jsem si zarezervoval své první sezení transformační práce s tělem u Valerie, byl jsem ze začátku nervózní. Jako muž není snadné přiznat, že máte trauma z minulých vztahů. Není také snadné přiznat, že toto trauma způsobilo „bloky“, které ovlivňují vaši schopnost cítit intimitu. Bál jsem se, že mě Valerie bude soudit za mou minulost. Ale nemusel jsem si dělat starosti. Od chvíle, kdy jsem potkal Valerii, jsem věděl, že jsem v přítomnosti zvláštní duše, která mě přijme takového, jaký jsem, a s péčí a láskou mě provede mou léčebnou cestou. První, co Valerie udělala, bylo, že si ke mně sedla a dala mi bylinkový čaj. Pak jsme si povídali. Nechala mě vyprávět můj příběh, aniž by mě vůbec soudila. Pak mi položila otázky, aby se ujistila, že rozumí mým potřebám. Pak přišel čas na terapii. Valerie mi dala pocit bezpečí, když mi řekla, že bychom si mohli dát pauzu od léčby, pokud to budu potřebovat. A při masáži se mnou kontrolovala, že se cítím v pořádku. Cítil jsem velmi silně pocit bezpečí a péče. Transformační práce není „zázračný lék“, ale je silná. Díky schopnosti a soucitu Valerie jako terapeutky jsem na správné cestě k tomu, abych se znovu cítil jako já. Takže pokud toto čtete, nebojte se s ní zahájit svou vlastní cestu léčení.
JG

Tantra pro mě představuje prostor pro zpomalení, návrat k sobě, do svého nitra, protože tam je mír a láska, tam se skrývají odpovědi, které potřebujeme znát.

Skrze dotek a jeho prožívání se dostáváme k sobě a do přítomnosti – tady a teď. Tantra prohlubuje naši vědomou sexualitu a práce s ní nám může přinést spoustu důležitých objevů, a také nás vede ke zdroji naší energie, probuzení vitality, léčení nemocí a významně přispívá ke zlepšení psychického zdraví a pohody.

Tantra nás vede k naší přirozenosti a učí nás milovat sami sebe takové, jací jsme.

Při masáži se nechávám vést intuicí, baví mě skrze láskyplný dotek prožívat enegii, která zde vzniká. Využívám také léčivou sílu doteku Reiki. Moje tantrická masáž je velmi něžná, plná různých druhů doteků. Zárověň mám možnost hledat sama sebe, za což jsem neskutečně vděčná.

O mně

Věnuji se osobnímu rozvoji, mám ráda tanec, jógu a stejně jako v ní je důležitý balanc, tak se ho snažím vnášet i do svého života. Nebylo tomu tak vždy, až práce na sobě mi přinesla do života více klidu, porozumění a lásky k sobě.  

Výcviky

 • Kurz tantra masáže – Kateřina Švanderlíková
 • Reiki II. stupeň – Akvamarin Ladislava Sofie Kovaříková 2022
 • Konstelační trénink – Akvamarin Ladislava Sofie Kovaříková 2022–2023
 • Mahalo metoda II. Vnitřní de-armouring výcvik (Vojta Chládek) 2022
 • Mahalo metoda III.  Přijetí stínů, BDSM techniky (Vojta Chládek) 2022
 • Kurz Tantrická masáž pro ženy (Kateřina Švanderlíková) 2022
 • Kurz Kineziologie – probíhající
 • Mahalo metoda IV. Umění manifestace (Vojta Chládek) 2022
 • Rekvalifikační kurz sportovní a uvolňující masáže – Refit 2023
 • Kurz aromaterapie pro fyzioterapeuty a maséry – Nobilis Tilia 2023
 • Tlaková masáž nohou (Reflexní terapie) – Refit 2023

Nabízím tyto služby

 • Tantrická masáž pro muže a ženy
 • Tantrická masáž pro páry
 • Zážitková masáž pro partnera
 • Transformační práce pro muže a ženy
 • Individuální výuka

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.