Služby

Tantra si hledá v dnešní moderní době stále svou podobu. My vám nabízíme dvě z nich:

TANTRICKÉ MASÁŽE jsou o kouzlu potěšení, tantra masáž jako nádherný zážitek erotické masáže, ve které díky speciálním tantrickým technikám můžete zažít mnohem hlubší a rozšířenější extatické stavy než kdekoli jinde.

TRANSFORMAČNÍ PRÁCE S TĚLEM je cesta objevování, léčení a transformování sebe sama. Skrze práci s tělem, sexualitou a dechem se můžete naučit, jak přivést do svého těla více energie, jak mít celotělové orgasmy či orgasmus bez ejakulace, jak skrze vzrušení zažít změněné stavy vědomí a rozšířené stavy blaženosti. Můžete též přijít uzdravit si jakékoli potíže v oblasti sexuality a intimity.

Jsme tým profesionálních masérek a masérů s letitými zkušenostmi. Kromě naší dovednosti skutečně dobře masírovat jsme též krásní lidé, jak na těle tak na duši ;-). Milujeme tantra masáže a práci s energií a tělem. Dáváme dotek a potěšení s láskou a vášní. Tantra je pro nás životní cesta, jak naplno vnímat, prožívat a jít za svou vizí. Naučili jsme se, jak být šťastní v osobním životě, ve vztazích, v sexualitě a naše poznání předáváme dál pomocí tantra masáží, transformační práce s tělem a výuky.

Pro muže

Pro ženy

Pro páry

Ostatní

REZERVACE

Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na Vámi vybranou službu.

Pro objednání napiště na náš email info@harmonyspa.cz.