Tantrická masáž pro muže

Tantra masáž pro muže je zážitek spojující fyzickou relaxaci s duchovním rozvojem. Prostřednictvím této masáže muži objevují hlubší spojení se svým tělem a emocemi, posilují pocit vitality a sebevědomí a rozvíjejí citlivost a porozumění v partnerských vztazích. Je to cesta k prohloubení vnímání vlastní sexuality a k nalezení harmonie ve svém životě, přinášející nové rozměry potěšení a seberealizace.

Tantrická masáž

BDSM tantra

Transformační práce

Jak masáž probíhá?

V úvodním rozhovoru si s masérkou popovídáte o vašich potřebách, přáních či záměru setkání a domluvíte se, co vše bude obsahovat. 

Cesta tantry je velmi bohatý a rozmanitý koncept, který lze přizpůsobit dle vašich individuálních potřeb.  Ať už je vaším cílem zažít hluboké uvolnění, nové cesty vzrušení, rozvoj své sexuality, nebo cesta osobní transformace.

Setkání vždy začíná úvodním rituálem, při kterém vědomě vstupujete do tajů tantry a s pokorou si dovolujete poznat svoje tělo. Podle typu setkání je masáž více či méně vedená a vy tak můžete prozkoumat nové oblasti vzrušení a slasti.

Cílem tantrického setkání je oživit tělo a probudit sexuální energii, která bývá často tabuizovaná nebo spojovaná pouze s intimní oblastí. Rozšířením vzrušení do celé své bytosti si dovolíte zažít příval energie, kterou můžete využít v jakékoli životní oblasti.

Tantrická masáž není erotická služba. Po celou dobu zůstáváte naplno v roli přijímajícího a jakákoli erotická interakce s masérkou je zde vyloučená.

Co vše vám masáž může přinést?

Na fyzické úrovni rozproudí krev a lymfu, uvolní svaly a případné bolesti, detoxikuje organismus. Masáž hlubokých svalů pánve podporuje její správné postavení a podílí se na dobrém fungování celé intimní oblasti, upravuje potíže s erekcí, předčasnou ejakulací aj. Masáž prostaty je ideální prevencí jejích případných potíží, též zlepšuje erekci a posiluje sexuální výkon. Tantra se soustředí na harmonizaci těla, rozproudění energie (meridiánů) a vyrovnání našich vnitřních principů Jin a Jang.  

Vaše sexuální schopnosti se zvýší a vy budete schopni zažívat hlubší potěšení, případně i vaše partnerka. Můžete se naučit, jak oddálit vyvrcholení a rozšířit vzrušení do celého těla. Nebo se naučíte mnoho o potřebách žen a ženské sexuální energii. Propojením se se svým srdcem se stanete pozornějším, citlivějším a tím pak neodolatelným milencem, který umí rozvíjet láskyplné milostné vztahy. 

Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.

 Odebírejte informace o našich akcích a novinkách

Tantrická masáž

Zažijte dosud nepoznané dimenze sebe sama! Tantra masáž je celostní smyslná masáž zahrnující celé tělo včetně intimních partií. Přinese vám potěšení, hluboké uvolnění a naplní vás životní energií.

Masáž začíná rituálem, ve kterém se zpřítomníte, naladíte se sami na sebe, propojíte se s masérkou a otevřete se mystériu tantry. Hlavní částí je celotělová olejová masáž, která může mít dynamické, pevné, sensuální a erotické prvky. Díky ní se vám rozproudí krev, uvolní svaly a otevřete se sexuální energii. Může zahrnovat část s horkými ručníky nebo hebkými předměty, hlubokou masáž svalů, pánve, masáž prostaty, anální masáž,  aj. Závěrečná masáž celé intimní oblasti včetně lingamu (penisu) vám přinese vzrušení a potěšení do celého těla.

Cílem není vás přivést k orgasmu, ale rozproudit sexuální energii a život do každé buňky vašeho těla, což může přinést pocity rozšíření i mimo vaše tělo. Z tohoto hlubokého zrelaxovaného a vzrušeného stavu pak může (nebo nemusí) přijít i orgasmus, který má ale úplně jinou kvalitu než běžný.

Co vše může masáž obsahovat  

 • Úvodní rituál

 • Uvolňující část s horkými ručníky

 • Sensuální část s kožešinkami, peříčky či jinými sensuálními pomůckami

 • Masáž hlavních svalů šíje, zad, hýždí, končetin

 • Hlubokou masáž pánve, třísel, hráze

 • Uvolňující masáž hlavy a obličeje

 • Masáž intimních partií lingamu a šourku

Další možnosti

 • Masáž může též obsahovat prvky BDSM tantry, více zde.

 • Pro větší odevzdání je nádherný zážitek víceruční masáž, ve které vás masírují 2 či více masérek.

 • Chcete-li zůstat déle v nádherné atmosféře našeho tantrického studia, můžete si k masáži přidat uvolňující vanu s vířivkou – více zde.

 • Jsme otevřeni vašim speciálním přáním ...

Jaké masérky a maséři poskytují tuto službu


BDSM tantra

Vědomé či tantrické BDSM je na rozdíl od běžných sado-maso technik jemnější a jeho záměrem je probouzení a rozvádění potěšení v těle. Nespočívá v tom, že by skrze bolest a násilí rozbíjelo mechanismy těla a klient se tak dostával ke svému potěšení díky síle zvenčí.

Můžete zvolit BDSM prvky v rámci klasické tantrické masáže, kde mohou tvořit menší či větší část vámi zvoleného času. Například můžete být svázán při úvodním rituálu nebo si zažít dotek důtek na zcitlivělé kůži po horkých ručníkách.

V úvodním rozhovoru si domluvíte, co je vaším záměrem, co vše bude obsahem, jaké jsou vaše hranice a jaká budou pravidla. Pak se již necháte překvapit ;-).

Co vše může BDSM tantra obsahovat

 • Práci s důtkami, bičíky, plácačkami apod.

 • Práce s omezováním smyslů, jako je zavázání očí aj.

 • Svazování či přímo speciální techniky vázání shibari

 • Dominance a submisivita

 • Práce s bolestí

 • Verbální techniky

 • Terapeutická práce

Další možnosti

Jaké masérky a maséři poskytují tuto službu

BDSM tantra


Transformační práce

Nechte vzkvést nejlepší verzi sám sebe – jako muž, jako milenec, jako člověk. Naučte se tantrické umění lásky, intimity a sexu.

Transformační práce s tělem je především o vědomé práci sám na sobě, kde masérka je pouze prostředníkem a vede vás k sobě samému pomocí nejrůznějších technik. Oproti normální tantrické masáži může být průběh velmi rozmanitý a bude se odvíjet od zvoleného způsobu práce. Může probíhat více jako masáž, nebo více jako energetická práce, nebo mít formu nejrůznějších společných cvičení, práce s dechem aj. Součástí může být i práce s bloky a problémy v oblasti sexuality, proto je důležité od začátku s masérkou hovořit otevřeně. 

Na konci sezení spolu s masérkou reflektujete, co jste zažili a objevili a jaký je nejvhodnější postup dále. Protože se jedná o transformační práci, doporučujeme více než jedno setkání.

Co může transformační práce obsahovat

 • Bodywork – speciální tantrická práce s tělem

 • Práce s dechem, kompletní dech, slámkový dech aj.

 • Energetická práce, práce s čakrami, probouzení kundalini

 • Terapeutická masáž lingamu (penisu)

 • Léčení rosety a anální léčení skrze mapování

 • Velký tah nebo-li zážitek rozšířeného orgasmu

 • Osobnostní koučink pomocí práce se sexualitou

 • Rituál rebozo

 • A mnoho dalších technik ;-)

Jaké masérky a maséři poskytují tuto službu


Máte otázky?

Podívejte se na časté dotazy zde.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.