Tantrická masáž pro páry

Tantrická masáž pro páry je jedinečnou příležitostí k prohloubení a obohacení vašeho vztahu a k posílení vaší lásky. Společný prožitek tantrické masáže umožňuje páru objevovat nové rozměry intimity, citlivosti a respektu. Je to bezpečné prostředí, které podporuje komunikaci a projevy lásky, což může výrazně posílit partnerské pouto a přinést do vašeho vztahu nový život a vzrušení.

Tantrická masáž

Zážitková masáž pro partnera

Výuka pro páry

Jak masáž probíhá?

Každý z partnerů má svoji masérku nebo maséra podle vaší volby, můžete mít dvě masérky ženy nebo maséra a masérku. Masáž může probíhat buď ve společné místnosti, nebo odděleně každý ve své masérně.

V úvodním rozhovoru si popovídáte o vašich potřebách či přáních a domluvíte se, co vše bude masáž obsahovat, jaké jsou vaše hranice, zda si oba přejete masáž intimních částí jak lingamu (penisu), tak joni (vagíny). 

Cesta tantry je velmi bohatý a rozmanitý koncept, který lze přizpůsobit dle vašich individuálních potřeb.  

Cílem tantrického setkání je oživit tělo a probudit sexuální energii, která bývá často tabuizovaná nebo spojovaná pouze s intimní oblastí. Rozšířením vzrušení do celé své bytosti si dovolíte zažít příval energie, díky které můžete pozvednout váš partnerský vztah na novou vzrušující úroveň.

Tantrická masáž není erotická služba. Po celou dobu zůstáváte naplno v roli přijímajícího a jakákoli erotická interakce s masérkou či masérem je zde vyloučená.

Luxusní dárek pro partnera

Chcete zažít opravdu luxusní zážitek? Chcete dopřát vašemu vztahu něco nového, kvalitního a vzrušujícího?

Tantrická masáž pro páry „de luxe“ je nádherný a zároveň nevšední způsob, jak vnést do vztahu novou úroveň hýčkání a intimity. Zahrnuje párovou tantra masáž v délce
90 minut, šampaňské a 30 minut ve vířivce po masáži.
Více najdete zde.

Co vše vám masáž může přinést?

Pro páry může být tantra oživujícím či obnovujícím zdrojem jejich vztahu a lásky. Kromě hluboké relaxace a jedinečného uvolňujícího zážitku tantrické masáže se můžete společně dotknout vzrušení, otevření srdcí a rozšíření vědomí. Sdílená intimita v bezpečném rámci s dohodnutými hranicemi může být osvobozující, propojující a vzrušující. Téma vzájemných hranic bývá velmi citlivé, ale vyhýbáním se mu často vše jen komplikuje. S námi se můžete o tomto tématu otevřeně pobavit, dostat od nás zpětnou vazbu či podporu. Skrze sdílený prožitek v bezpečném rámci se může též mnoho věcí uvolnit a poléčit. Můžete více pocítit, co potřebujete, v čem je vám dobře, nebo naopak není. A podle toho pak s vaším partnerem najít společnou cestu, ve které vám bude oběma dobře.

Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.

 Odebírejte informace o našich akcích a novinkách

Tantrická masáž

Zažijte dosud nepoznané dimenze sebe sama! Tantra masáž je celostní smyslná masáž zahrnující celé tělo včetně intimních partií. Přinese vám potěšení, hluboké uvolnění a naplní vás životní energií.

Masáž začíná rituálem, ve kterém se zpřítomníte, naladíte se sami na sebe, propojíte se s masérkou či masérem a otevřete se mystériu tantry. Hlavní částí je celotělová olejová masáž, která může mít dynamické, pevné, sensuální a erotické prvky. Díky ní se vám rozproudí krev, uvolní svaly a otevřete se sexuální energii. Může zahrnovat část s horkými ručníky nebo hebkými předměty, hlubokou masáž svalů, pánve, masáž prostaty, anální masáž,  aj. Závěrečná masáž celé intimní oblasti vám přinese vzrušení a potěšení do celého těla.

Cílem není vás přivést k orgasmu, ale rozproudit sexuální energii a život do každé buňky vašeho těla, což může přinést pocity rozšíření i mimo vaše tělo. Z tohoto hlubokého zrelaxovaného a vzrušeného stavu pak může (nebo nemusí) přijít i orgasmus, který má ale úplně jinou kvalitu než běžný.

Co vše může masáž obsahovat  

 • Úvodní rituál

 • Uvolňující část s horkými ručníky

 • Sensuální část s kožešinkami, peříčky či jinými sensuálními pomůckami

 • Masáž hlavních svalů šíje, zad, hýždí, končetin

 • Hlubokou masáž pánve, třísel, hráze

 • Uvolňující masáž hlavy a obličeje

 • Masáž prsou

 • Masáž intimních partií lingamu a joni

Další možnosti

 • Masáž může též obsahovat prvky BDSM tantry (více zde: pro muže, pro ženy)

 • Pro větší odevzdání je nádherný zážitek víceruční masáž, ve které vás masírují 2 či více masérek.

 • Chcete-li zůstat déle v nádherné atmosféře našeho tantrického studia, můžete si k masáži přidat uvolňující vanu s vířivkou – více zde.

 • Chcete-li, aby partner/ka masáž pouze sledoval/a, vyberte z nabídky Zážitkovou masáž pro partnera.

 • Jsme otevřeni vašim speciálním přáním...

Jaké masérky a maséři poskytují tuto službu


Zážitková masáž pro partnera

Podstatou tohoto zážitku je, že jeden partner masíruje společně s masérem či masérkou (podle vaší volby) svého partnera. Přijímající partner si tak užije velmi uvolňující čtyřruční masáž od dvou lidí. Dávající partner se skrze sdílení masírování naučí od profesionála něco o tantrické masáži a spolu si oba zažijí sdílený propojující zážitek tantrické masáže.

V úvodním rozhovoru si s masérem nebo masérkou (podle vaší volby) popovídáte o vašich potřebách a přáních a domluvíte se, co vše bude masáž obsahovat. Masér nebo masérka vám osvětlí základní tantrické principy masáže a jak bude masáž probíhat. Domluvíte se spolu, jak moc a jakým způsobem bude ten z vás, kdo bude masírovat, zapojen. Masáž pak probíhá jako klasická masáž pro muže či pro ženu. V průběhu vám masér nebo masérka bude ukazovat tipy, tahy a techniky, které si můžete zkoušet a následovat je. Nechte se vést, získejte jistotu v doteku, rozšiřte svůj erotický repertoár nebo si jen užívejte přítomného okamžiku. Na závěr masáže budete mít nějaký čas jen sami pro sebe. Poté vás masérka pozve ke sdílení společné zkušenosti a zodpovězení případných otázek. 

Forma zážitku může být i taková, že se jeden z partnerů pouze dívá. Cena je v takovém případě ale stejná, jako by se aktivně zapojil.

Co vše může masáž obsahovat  

 • Úvodní rituál

 • Uvolňující část s horkými ručníky

 • Sensuální část s kožešinkami, peříčky či jinými sensuálními pomůckami

 • Masáž hlavních svalů šíje, zad, hýždí, končetin

 • Hlubokou masáž pánve, třísel, hráze

 • Masáž rosety a anální masáž

 • Uvolňující masáž hlavy a obličeje

 • Masáž prsou

 • Masáž intimních partií lingamu a joni

Další možnosti

 • Masáž může též obsahovat prvky BDSM tantry (více zde: pro muže, pro ženy)

 • Chcete-li zůstat déle v nádherné atmosféře našeho tantrického studia, můžete si k masáži přidat uvolňující vanu s vířivkou – více zde.

 • Pokud se zajímáte o konkrétní masérské či tantrické techniky, doporučujeme naši výuku pro páry.

Jaké masérky a maséři dělají tuto službu


Výuka pro páry

Chcete se ponořit do tajů tantry? Zajímají vás konkrétní techniky a chcete se naučit, jak je používat přímo s partnerem?

Pak je pro vás ideální naše nabídka pro páry. Můžete si zvolit krátkou ochutnávku nebo klidně ucelený kurz. Rádi vyjdeme vstříc vašim individuálním přáním, tak se nebojte zeptat :)

Podrobné informace k výuce najdete zde.

Další možnosti

Máte touhu zažít si či se naučit něco, co jste na našich stránkách nenašli? Nebojte se zeptat na cokoli, všechny touhy mají v lidské duši své místo. Pokud to bude v souladu s námi a tantrickými principy, vymyslíme, jak vám sestavit váš osobní jedinečný zážitek na míru. Součástí může být též cokoli z naší nabídky v různých kombinacích.

Inspirací vám mohou být tyto nápady

 • Zajímají vás prvky BDSM tantry? Podívejte se na možnosti zde: pro muže, pro ženy

 • Chcete-li zůstat déle v nádherné atmosféře našeho tantrického studia, můžete si k masáži či výuce přidat uvolňující vanu s vířivkou – více zde.

 • Chcete-li, aby partner/ka masáž pouze sledoval/a, vyberte z nabídky Zážitkovou masáž pro partnera.

 • Jsme otevřeni vašim speciálním přáním...

Jaké masérky a maséři dělají tuto službu

Máte otázky?

Podívejte se na časté dotazy zde.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.