Tantrická masáž pro ženy

Tantra je ženská přirozenost. Tantrická masáž pro ženy otevírá dveře k objevování kouzla odevzdání se a péče, hlubokého spojení sama se sebou a rozšíření sexuální energie. Je to mimořádný způsob, jak prožívat svou ženskost a využít síly, kterou ženy přirozeně nesou. Skrze tantrickou masáž mohou ženy prozkoumávat svou životní energii, rozvíjet citlivost a sebevědomí a nalézt rovnováhu a harmonii ve svém životě. Je to cesta k hlubšímu porozumění a propojení se s vlastním tělem a emocemi, což přináší nové dimenze radosti, smyslnosti a osobního rozvoje.

Tantrická masáž

BDSM tantra

Transformační práce

Jak masáž probíhá?

V úvodním rozhovoru si s masérem či masérkou (podle vaší volby) popovídáte o vašich potřebách, přáních či záměru setkání a domluvíte se, co vše bude masáž obsahovat. Domluvíte se na vašich hranicích, zda chcete masáž intimních částí, zda jen zvenku, nebo zda chcete i masáž uvnitř joni (vagíny). 

Cesta tantry je velmi bohatý a rozmanitý koncept, který lze přizpůsobit dle vašich individuálních potřeb.  Ať už je vaším cílem zažít hluboké uvolnění, nové cesty vzrušení, rozvoj své sexuality, nebo cesta osobní transformace.

Setkání vždy začíná úvodním rituálem, při kterém vědomě vstupujete do tajů tantry a s pokorou si dovolujete poznat svoje tělo. Podle typu setkání je masáž více či méně vedená a vy tak můžete prozkoumat nové oblasti vzrušení a slasti.

Cílem tantrického setkání je oživit tělo a probudit sexuální energii, která bývá často tabuizovaná nebo spojovaná pouze s intimní oblastí. Rozšířením vzrušení do celé své bytosti si dovolíte zažít příval energie, kterou můžete využít v jakékoli životní oblasti.

Tantrická masáž není erotická služba. Po celou dobu zůstáváte naplno v roli přijímajícího a jakákoli erotická interakce s masérem či masérkou je zde vyloučená.

Co vše vám masáž může přinést?

Na fyzické úrovni rozproudí krev a lymfu, uvolní svaly a případné bolesti, detoxikuje organismus. Masáž hlubokých svalů pánve podporuje její správné postavení a podílí se na dobrém fungování celé intimní oblasti, upravuje potíže s pánevním dnem, menstruací, otěhotněním, orgasmem apod. Tantra se soustředí na harmonizaci těla, rozproudění energie (meridiánů) a vyrovnání Jin a Jang.

V sexuální oblasti vás tantra může naučit, jak zvýšit své potěšení, zažívat orgasmus či ho oddálit a rozšířit vzrušení do celého těla. Tantra masáž vám může pomoci vyřešit vaše sexuální potíže. Pomůže vám poznat vaše sexuání touhy a hranice, pocity a přání a plně vyjadřovat svou sexualitu. Tak se můžete rozvíjet jako milenka a sdílet sexualitu se svým partnerem.

Na psychické úrovni masáž přináší větší kontakt se sebou, hluboké uvolnění, naplnění a spokojenost. Láska k sobě a sebepéče se pak stává vaším zdrojem pro zvládání překážek, jako jsou stres, pracovní úkoly či vztahové potíže. Tantra vás skrze rozšíření vědomí může otevřít novým vizím a odpovědím a vést vás tak k naplňujícímu životu.

Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.

 Odebírejte informace o našich akcích a novinkách

Tantrická masáž

Tantra masáž pro ženy je perlou mezi masážemi. Je to celostní smyslná masáž zahrnující celé tělo, dle volby i intimní části. Navodí hluboké uvolnění, sebepřijetí a lásku k sobě samé. 

Masáž začíná rituálem, ve kterém se zpřítomníte, naladíte se s masérem či masérkou a otevřete se mystériu tantry. Následuje část, jejímž cílem je propojit se se svým tělem a uvolit se. Může zahrnovat jemné či dynamické doteky, masáž přes sarong (šátek), část s horkými ručníky, sensuální doteky peří či kožešinek aj. 

Hlavní částí je celotělová olejová masáž, která může mít pečující, smyslné a erotické prvky. Díky ní se uvolní svaly a otevřete se sexuální energii. Může zahrnovat hlubokou masáž prsou, masáž pánve, anální masáž aj. Masáž celé intimní oblasti včetně joni může být součástí, ale též nemusí. Masáž končí hlubokou relaxací a uzavírajícím rituálem, ve kterém se vracíte zpět samy k sobě a loučíte se s masérem či masérkou.

Co vše může masáž obsahovat  

 • Úvodní rituál

 • Uvolňující část s horkými ručníky

 • Sensuální část s kožešinkami, peříčky či jinými sensuálními pomůckami

 • Masáž hlavních svalů šíje, zad, hýždí, končetin

 • Hlubokou masáž pánve, třísel, hráze

 • Uvolňující masáž hlavy a obličeje

 • Masáž prsou

 • Masáž intimních partií včetně joni, případně i anální masáž

Další možnosti

 • Masáž může též obsahovat prvky BDSM tantry, více zde.

 • Pro větší odevzdání je nádherný zážitek víceruční masáž, ve které vás masírují 2 či více masérů/masérek.

 • Pro ženy, které nemají s tantrou zatím žádnou zkušenost, doporučujeme také možnost Setkání s tantrou, které bývá kratší a nezahrnuje masáž intimních partií.

 • Chcete-li zůstat déle v nádherné atmosféře našeho tantrického studia, můžete si k masáži přidat uvolňující vanu s vířivkou – více zde.

 • Jsme otevřeni vašim speciálním přáním ...

Jaké masérky a maséři poskytují tuto službu


BDSM tantra

Vědomé či tantrické BDSM je na rozdíl od běžných sado-maso technik jemnější a jeho záměrem je probouzení energie a potěšení. Nespočívá v tom, že by skrze bolest a násilí rozbíjelo mechanismy těla a klienti se tak dostávali ke svému potěšení díky síle zvenčí.

Můžete zvolit BDSM prvky v rámci klasické tantrické masáže, kde mohou tvořit menší či větší část vámi zvoleného času. Například můžete být svázána při úvodním rituálu nebo si zažít dotek důtek na zcitlivělé kůži po horkých ručníkách.

BDSM tantrická setkání mohou být zaměřené na potěšení, sebepoznávání, ale i na terapeutický aspekt, kde můžete pracovat na tématech násilí z vaší minulosti apod.

V úvodním rozhovoru si domluvíte, co je vaším záměrem, co vše bude obsahem, jaké jsou vaše hranice a jaká budou pravidla. Pak se již necháte překvapit ;-).

Co vše může BDSM tantra obsahovat

 • Práci s důtkami, bičíky, plácačkami apod.

 • Práce s omezováním smyslů, jako je zavázání očí aj.

 • Svazování či přímo speciální techniky vázání shibari

 • Dominance a submisivita

 • Práce s bolestí

 • Verbální techniky

 • Terapeutická práce

Další možnosti

Jaké masérky a maséři poskytují tuto službu

BDSM tantra


Transformační práce

Skrze tantrické techniky můžete osvobodit a poznat sama sebe a dostat se ke své skutečné přirozenosti, svobodě a lásce. 

Především se dostanete do kontaktu se svým niterným já, které vás naplní a vy budete mít možnost zažívat nové dimenze sama sebe. Odhalíte mnoho o sobě, o vašem prožívání, vzorcích chování, o vaší sexualitě a schopnosti intimity. Budete mít šanci transformovat vše, co vám již neslouží, a překlenout své vnitřní polarity.

Tato cesta vám může přinést hluboké léčení všech možných potíží fyzických i psychických nejen v oblasti sexuality a intimity, ale i v dalších oblastech života. Uvolněním blokád ve fyzickém těle se osvobozují nefunkční vzorce chování, čímž začnete nacházet své zdroje radosti a vnitřní spokojenosti. Můžete tak rozpouštět například strachy, závislosti, pocity osamělosti, ztráty směřování, rezignace apod. Tantra vám pomůže nalézt a přijmout skutečně sebe samu, rozvíjet důvěru a lásku k sobě samé a světu, zažívat naplnění a objevit vaše dary a osobní smysl života.

V oblasti sexuality se můžete vydat na cestu objevování úplně nových možností, jak pracovat se svým vzrušením, jak ho směrovat, ovládat a využít. Můžete se naučit zažívat několikahodinové potěšení, mnohonásobné orgasmy či rozšířené celotělové orgasmy, anebo dosahovat změněných stavů vědomí a spirituálních prožitků.

Protože se jedná o transformační práci, doporučujeme více než jedno setkání.

Co může transformační práce obsahovat

 • Bodywork – speciální tantrická práce s tělem

 • Práce s dechem, kompletní dech, slámkový dech aj.

 • Energetická práce, práce s čakrami, probouzení kundalini

 • Terapeutická masáž joni (vagíny)

 • Léčení rosety a anální léčení skrze mapování

 • Velký tah nebo-li zážitek rozšířeného orgasmu

 • Osobnostní koučink pomocí práce se sexualitou

 • Rituál rebozo

 • A mnoho dalších technik ;-)

Jaké masérky a maséři poskytují tuto službu


Máte otázky?

Podívejte se na časté dotazy zde.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.