Tantrická masáž pro ženy

Tantra masáž pro ženy je perlou mezi masážemi. Navodí hluboké uvolnění, sebe-přijetí a lásku k sobě samé.

Jak masáž probíhá

V úvodním rozhovoru si s masérem nebo s masérkou (podle vaší volby) popovídáte o vašich potřebách a přáních či záměru masáže a domluvíte se, co vše bude masáž obsahovat. Domluvíte se na vašich hranicích, zda chcete masáž intimních částí, zda jen zvenku, nebo zda chcete i masáž uvnitř yoni (vagíny). 

Masáž začíná rituálem, ve kterém se zpřítomníte, naladíte se s masérem či masérkou a otevřete se mystériu tantrické masáže. Následuje část, jejímž cílem je propojit se se svým tělem a uvolit se. Může zahrnovat jemné či dynamické doteky, masáž přes sarong (šátek), část s horkými ručníky, sensuální doteky peří či kožešinek aj. 

Hlavní část masáže je celotělová olejová masáž, která může mít pečující, smyslné a erotické prvky. Díky ní se uvolní svaly a otevřete se sexuální energii. Může zahrnovat hlubokou masáž prsou, masáž pánve, anální masáž aj. Masáž celé intimní oblasti včetně yoni může být součástí, ale též nemusí. Masáž končí hlubokou relaxací a uzavírajícím rituálem, ve kterém se vracíte zpět sami k sobě a loučíte se s masérem či masérkou.

Co vše masáž může obsahovat? 

 • Úvodní rituál
 • Uvolňující část s horkými ručníky
 • Sensuální část s kožešinkami, péry či jinými sensuálními pomůckami
 • Masáž hlavních svalů šíje, zad, hýždí, končetin
 • Masáž celým tělem maséra
 • Anální masáž
 • Uvolňující masáž hlavy a obličeje
 • Hlubokou masáž pánve, třísel, hráze
 • Masáž prsou
 • Masáž intimních partií včetně yoni

Další možnosti:

 • Masáž může též obsahovat prvky BDSM tantry, více zde.
 • Pro větší odevzdání se je nádherný zážitek více-ruční masáž, ve které vás masíruje 2 či více masérů či masérek.
 • Chcete-li zůstat déle v nádherné atmosféře našeho tantrického studia, můžete si k masáži přidat uvolňující vanu s vířivkou - více zde.
 • Jsme otevřeni vašim speciálním přáním...

Co vám masáž přinese do života?

Na fyzické úrovni masáž rozproudí krev a lymfu, uvolní svaly a případné bolesti, detoxikuje organismus. Masáž hlubokých svalů pánve podporuje její správné postavení a podílí se na dobrém fungování celé intimní oblasti, upravuje potíže s pánevním dnem, menstruací, otěhotněním, orgasmem apod. Tantra se soustředí na harmonizaci těla, rozproudění energie (meridiánů) a vyrovnání Yin a Yang.

V sexuální oblasti vás tantra může naučit, jak zvýšit vaše potěšení, zažívat orgasmus či ho oddálit a rozšířit vzrušení do celého těla. Cílem není vás přímo přivést k orgasmu, ale rozšířit sexuální energii a život do každé buňky vašeho těla, což přináší pocity naplnění či rozšíření mimo vaše tělo. Učí vás propojení se svým srdcem a jak svobodně prožívat a vyjadřovat pocity. Může pomoci vyléčit vaše sexuální potíže. Tantra masáž vám pomůže poznat vaše sexuání touhy a hranice, pocity a přání a plně vyjadřovat svou sexualitu. Tak se můžete rozvíjet jako milenka a sdílet sexualitu se svým partnerem.

Na psychické úrovni masáž přináší větší kontakt se sebou, hluboké uvolnění, naplnění a spokojenost. Láska k sobě a sebe-péče se pak stává vaším zdrojem pro zvládání překážek jako jsou stres, pracovní úkoly či vztahové potíže. Tantra vás skrze rozšíření vědomí může otevřít novým vizím a odpovědím a vést vás tak k naplňujícímu životu.

Cena

1 masér nebo masérka

1 h

2 800 Kč

1,5 h

3 300 Kč

2 h

4 400 Kč

+ 30 m

1 100 Kč

2 maséři nebo masérky

Pokud máte zájem o více než dva maséry či masérky cena je vyšší o 700 Kč za osobu na 30 min.

1 h

4 000 Kč

1,5 h

5 000 Kč

2 h

6 600 Kč

+ 30 m

1 800 Kč

Masérky a maséři poskytující tuto službu

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.