Gabriela

Reference

S Gabrielou jsem strávil opravdu krásný čas. Pomohla mi začít proces emočního odblokování. Viděl jsem péči v jejích očích a jsem rád, že jsme mohli mít tento čas spolu.
Aron
Pokud jde o Gabrielu, včera odvedla skvělou práci tím, že posunula tantru na další úroveň. Za včerejší práci si zaslouží pochvalu. S masáží jsem více než spokojená.
xxx
Prosím, dejte vědět Gabriele, že je ve své práci skvělá! Měl jsem magický zážitek! Děkuji!
Andy

Tantra masáž je pro mě Alchymie, kdy se míchají ingredience jako vědomý dotek, vůně, hlas, jemnost i dynamika, pohyb i meditace, všechny možné aspekty podporující smysly a citlivost vnímání našeho těla, roztáčí se tím v mozku vzpomínky a jejich spojení s našimi emocemi a pocity. Může být velmi hřejivá, léčivá, uvolňující, ale i transformační a terapeutická.

To se děje, pokud se spojíme i s nepříjemnými pocity obav, studu, kontroly, nebo dokonce i viny. To vše je ale v pořádku. Propojením a vnitřní prací s nimi vede cesta sebepoznání. Mohou to být programy, které nám už neslouží, zatěžují naše tělo a potažmo komplikují i náš život. Vše se děje, jen pokud jsme připraveni. Rozpohybováním sexuální energie těla směrem k srdci, propojením se s ním, se vším, kdo jsem a co ke mně patří, vede k hlubokému uvědomění cítění a bezpodmínečnosti v srdci. A tam přichází sebeláska, vnitřní svoboda a tvořivý potenciál.

Pracuji převážně intuitivně po konzultaci s klientem. Kombinuji techniky práce s energetickým tělem, kraniosakrální terapie a havajské masáže. Každá tantrická masáž může být odlišná, dle potřeb a nastavení každého.

Výcviky

  • Škola celostní smyslné masáže – Denisa Palečková

  • Tantrický tělový energetický orgasmus – Stella Krenčejová

  • De-amouring Mahalo – Vojtěch Chládek

  • Masérský rekvalifikační kurz

  • Hawaii masáž – Lomi Lomi

  • Ajurvédská masáž – EduSpa

  • Kraniosakrání terapie – Zdeňka Ocelíková

O mně

Ráda trávím čas se svými blízkými a svým hafanem Matějem. Čtu, poslouchám hudbu a čím dál častěji trávím čas v přírodě.

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže
  • Tantrická masáž pro ženy
  • Zážitková masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.