Alex

Reference

Harmony Spa je velmi kvalitní místo pro tantrické masáže. Vřele doporučuji masérku Alex, je neuvěřitelná, je pozorná, je opravdu zapálená pro to, co dělá!
Ariel
Všechny 3 moje masáže u Alex byly jednoduše dechberoucí, i když každá jinak. Alex je vysoká, krásná a velmi vědomá žena, se silnou intuicí. Každou vteřinu s ní jsem měl pocit, že je tam se mnou a pro mě. První masáž byla moje vůbec první setkání s tantrou. Nervózní jsem ale byl jen do chvíle, než ke mně Alex přistoupila na pár centimetrů a jemně mě objala. Zaplavil mě pocit podmanivé blízkosti, jako bychom se znali už dávno. Alex přesně věděla, co dělá a já se rád nechal vést. Její doteky byly někde něžné a jindy pevné. Je vidět, že má zkušenost nejen s tantrou, ale s masážemi obecně a dobře rozumí tomu, co tělo jejího klienta potřebuje. Při dalších setkáních mě vedla do ještě hlubších prožitků, které byly jednoduše tím nejkrásnějším, co jsem v životě zažil. Nemusel jsem jí přitom nic říkat. Zažil jsem opravdu mimořádné okamžiky na tolika rovinách, že ani nejdou popsat slovy, musí se prožít.
Pavel
Na masáž k Alex jsem šel poprvé, takže jsem přede dveřmi cítil lehkou úzkost a nervozitu. Po jejich otevření mě přivítala milá slečna s krásným úsměvem. V klidu jsme se posadili a probrali, jak zhruba bude masáž probíhat, jaké jsou moje představy a přání. Masérka mi poradila, jak si masáž co nejvíce užít. Před masáží samotnou proběhl rituál, který mě nadchnul...byl přesně takový, jaký jsem potřeboval. Uklidnil mě, nervozita zmizela a najednou se dostavil pocit důvěry a bezpečí. Problémy všedního dne mizely v dáli a já si užíval příjemné doteky a obětí od masérky. Poté přišla na řadu samotná masáž. Těžko se mi hledají slova, ale byla to nádhera. Je vidět, že masérka skvěle ovládá jak klasickou masáž, tak i masáž smyslnou. Vnímal jsem přívaly energie, emocí a hlavně porozumění, což mě překvapilo nejvíce. Všechny vjemy byly velice intenzivní, úplně jsem ztratil pojem o čase a okolním světě. Po masáži mi silně brněly ruce i nohy, masérka se mnou ještě chvíli zůstala, což mě velmi potěšilo Poté jsem ještě zůstal v místnosti sám, abych měl možnost nechat masáž příjemně doznít a vychutnat si všechny její dozvuky. Na závěr byla ještě možnost si nad šálkem čaje promluvit o proběhlé masáží a o pocitech z ní. Odcházel jsem s novým elánem, skvělou náladou a s úsměvem na tváři, což mi vydrželo ještě spoustu dalších dní. Nejvíc bych asi ocenil empatii masérky a její ochotu přizpůsobit masáž tak, aby masírovanému co nejvíce vyhovovala. Děkuji za velice silný zážitek! Už jsem se jednou vrátil, masáž byla trochu jiná, ale stejně krásná. Děkuji. Rád se zase vrátím.
Vojta

Tantra je pro mě meditace, unášení, odevzdání se, blaženost, všímavost, ticho, prostornost a prázdnota, otevřenost, autenticita, splynutí a cesta k transformaci. Tantra spojuje lidi nejen s jejich těly, ale také se srdcem, emocemi a touhou po
intimitě a blízkosti (zejména k sobě samému). Tantru také vnímám jako umění, které umožňuje neustálé propojování energie a vědomí, což může přinášet do života lidí postupné a hluboké pozitivní změny.

Každá masáž je jiná, aby reagovala na momentální situaci, potřebu člověka, tak jako ji nacítím a vnímám od človeka masáž přijímajícího a podle toho, co mi o sobě prozradí. Moje masáže jsou o střetnutí člověka s člověkem, v bezpečném, respektujícím a přitom křehkém prostoru, ve kterém může člověk procítit svoje vlastní nitro. Při mých masážích dávám prostor intuici, pochopení, přirozenému vývinu tak, aby mohla v masáži vyniknout energie přijímajícího.

O mně

Radost z mé práce pramení z životního stylu práce s tělem, rozvíjení spirituality a duševní pohody, ze zájmu a praxi terapeutických technik přes čchi-kung, otužování,
dechová cvičení a praktikování meditačních a relaxačních technik. Vážím si opravdových mezilidských vztahů a vnitřního klidu.

Výcviky

  • 2019 Kraniosakrální terapie, Ulrich Hesse, Via Vitalis

  • 2020 Individuální sportovní masáže a masáže podle Ajurvédy, Jaroslav Zaoral

  • 2021 Sportovní rekndiční masáže (akreditovaný kurz MŠMT)

  • 2022 „Akademie doteku“ Kurz tantrických masáží, Jan Nový

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže

  • Transformační práce pro muže
  • Zážitková masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.