Tashia

Reference

Chtěl bych vám moc poděkovat za včerejší masáž. Prostředí bylo velmi příjemné a masérka byla výborná a ochotná. Vše mi vysvětlila a celé setkání tak proběhlo hladce. Po masáži se cítím skvěle, po psychické stránce mnohem uvolněněji. Rád k Vám někdy zajdu znovu. Opravdu mockrát děkuji.
Vlastimil
Tashiu můžu bez váhání doporučit. Dobrá masérka nejen musí své práci rozumět, ale měla by mít svoji práci ráda a současně být schopna empatie – ostatně každý klient je jedinečný. Právě díky perfektní kombinaci výše uvedených vlastností je Tashia výjimečnou masérkou, kterou tímto opravdu upřímně doporučuji.
xxx
Setkání s Tashiou představuje ojedinělý zážitek. Už masáž samotná má hluboký relaxující účinek, ale Tashia se navíc dokáže napojit na klientovu energii a harmonizovat ji. Setkání má díky tomu podobu celostní psychosomatické péče, která nepostrádá výrazný duchovní rozměr. Doporučuji každému, kdo od masáže očekává nejen volné svalstvo, ale celkový hluboký a pozitivní posun.
Jarda

Miluji komunikovat s lidským tělem prostřednictvím doteku. Při své práci pracuji předně s intuicí, a díky tomu vstupuji ve správný čas tam, kam mne tělo pozve.

Tantrické masáže mne ani po letech nepřestávají fascinovat a stále mám chuť prozkoumávat jejich tajemnou hloubku. U mé terapie se můžete těšit na trpělivou, vědomou, láskyplnou, léčivou a pečující energii.

Těším se na shledání.

Výcviky

  • Kurz tantrické masáže – Martin Pavlík
  • Kurz sportovních, relaxačních a regeneračních masáží
  • Kurz Craniosakrální osteopatie – MUDr. Holubová

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro muže a pro ženy
  • Transformační práce pro muže a pro ženy
  • Tantrická masáž pro páry
  • Zážitková masáž pro partnera

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem, prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.

Rezervace

POZOR: Online rezervace jsou možné minimálně 12 h před termínem. Objednávky s menším časovým předstihem a objednávky k masérům (mužům), prosím, rezervujte přímo telefonicky či mailem.


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem
hluboké relaxace a setkáním se sebou.