Ella

Reference

S tantrickou masážou som nemal žiadnu skúsenosť. Ella mi podrobne vysvetlila ako to bude prebiehať a takisto trpezlivo zodpovedala moje otázky. A potom som sa oddal do jej rúk. Veľmi zručnými pohybmi rýchlo dosiahla toho, že sa moje telo stále viac uvoľňovalo a s ním sa ukľudňovala aj moja myseľ. Znovu som nadviazal spojenie so zabudnutými časťami môjho tela a cítil som, ako mi v ňom začala znovu prúdiť vitálna energia. Ku koncu masáže som už ani nemal poňatie čím a ako sa ma dotýka, odolal som pokušeniu otvoriť oči a pozrieť sa, tak to pre mňa navždy zostane záhadou. A keď nie navždy, tak do budúceho stretnutia s ňou, pretože si ten zážitok s Ellou chcem určite znovu zopakovať.
Martin
Včera jsem byl na 120 min. tantra masáži. Chodím na tantrické masáže už dlouho, vystřídal jsem spoustu masérek a zažil spoustu masáží, ale tantrická masáž od Elly byla neskutečná. Zažil jsem takové neskutečné uvolnění, jaké jsem ještě nezažil a byl to pro mně nezapomenutelný zážitek.
Martin

Tantra je pro mě především filozofie, která má možnost ukotvit nás více v přítomnosti, bez zbytečných očekávání a snah. Tantra
je pro mě také životní styl, který mě vede v životě k větší naplněnosti. Přijímání a rozvíjení sexuální energie bez pocitu viny, strachu a s uctěním vlastních hranic mi pomáhá měnit vnímání sebe i ostatních. Zvu Vás na tuto cestu spolu se mnou!

Moje masáže mají svůj systém, ale také do nich vkládám to, co konkrétní člověk právě potřebuje a tak je vlastně „šiji na míru.“ V masážích kombinuji jemnost a pevnost dotyku. Při mých masážích se stávám průvodcem. Na této cestě učím lidi poslouchat a vnímat se v těle. Pracovat s dechem, zvukem a vlastním sebe-projevením. Proto je moje masáž pro lidi, kteří chtějí objevovat sami sebe v těle. Autenticky a pravdivě.

60 minutovou „ochutnávkovou“ tantrickou masáž nabízím pouze novým klientům, kteří nemají s tantrickou masáží zkušenosti, aby si navnímali její potenciál. Ženám a stálým klientům rozhodně doporučuji masáž prodloužit.

K masážím jsem se dostala asi před 6-ti lety, kdy jsem v nich uviděla úplně jiný rozměr. Jak dokážou léčit a jít do hloubky. Profesionálně jsem se začala masážím věnovat v roce 2022.

O mně

Narodila jsem se na Slovensku v našem hlavním městě. Po ztrátě mé feny jsem přešla Pyreneje od Toulouse směrem ke Středozemnímu moři. Žila jsem v lesích, v komunitě na středním Slovensku, studovala ekologii a učitelství. V posledních letech si užívám život ve městě, i když vrátit se do přírody je mým snem. Miluji kvalitní kávu, italské rizoto se šafránem a bílým vínem. Volný čas ráda trávím v přírodě, u vody, kalistenikou – cvičením, v sauně nebo psaním.

Výcviky

  • Semináře hlubinné imaginace pod vedením Steva Gallegosa a Mayani Romieri, 2014- 2015

  • Holistický koučing osobního rozvoje, Yehuda Tagar, 2021 – 2022, SVK

  • Zaučení pro salón tantramantra, Martina Páličková, 2022, 

  • Výuka tantrické masáže pro budoucí profesionály, Dotek duhy, 2023 

Nabízím tyto služby

  • Tantrická masáž pro ženy

  • Tantrická masáž pro muže

  • Transformační práce pro muže a ženy

  • BDSM tantra pro muže a ženy

  • Individuální výuka

Kdy jsem dostupná: kalendář

Objednejte se:

+420 733 311 381 / info@harmonyspa.cz

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.