Tantrická masáž pro muže

Uvolněte se a zažijte dosud nepoznané potěšení. Tantra masáž vás propojí s vaší životní energií a zdrojem síly, který můžete vědomě použít k dosahování cílů v životě, v práci i v lásce.

Jak masáž probíhá?

V úvodním rozhovoru si s masérkou popovídáte o vašich potřebách, přáních či záměru masáže a domluvíte se, co vše bude masáž obsahovat. 

Masáž začíná rituálem, ve kterém se zpřítomníte, naladíte se sami na sebe, propojíte se s masérkou a otevřete se mystériu tantrické masáže. Hlavní část masáže je celotělová olejová masáž, která může mít dynamické, pevné, sensuální a erotické prvky. Díky ní se vám rozproudí krev, uvolní svaly a otevřete se sexuální energii. Může zahrnovat část s horkými ručníky, hlubokou masáž svalů, pánve, masáž prostaty, anální masáž,  aj. Závěrečná masáž celé intimní oblasti včetně lingamu (penisu) vám přinese vzrušení a potěšení do celého těla.

Cílem není vás přivést k orgasmu, ale rozšířit sexuální energii a život do každé buňky vašeho těla, což může přinést pocity rozšíření i mimo vaše tělo. Z tohoto hlubokého relaxovaného a vzrušeného stavu pak může (nebo nemusí) přijít i orgasmus, který má ale úplně jinou kvalitu než běžný.

Masáž končí hlubokou relaxací a závěrečným rituálem, ve kterém se vracíte zpět sami k sobě a loučíte se s masérkou.

Co vše masáž může obsahovat? 

 • Úvodní rituál
 • Uvolňující část s horkými ručníky
 • Sensuální část s kožešinkami, péry či jinými sensuálními pomůckami
 • Masáž hlavních svalů šíje, zad, hýždí, končetin
 • Hlubokou masáž pánve, třísel, hráze
 • Uvolňující masáž hlavy a obličeje
 • Masáž intimních partií lingamu a šourku
 • Rituál pro uctění, ukončení a zacelení

Další možnosti:

 • Masáž může též obsahovat prvky BDSM tantry, více zde.
 • Pro větší odevzdání je nádherný zážitek více-ruční masáž, ve které vás masíruje 2 či více masérek.
 • Chcete-li zůstat déle v nádherné atmosféře našeho tantrického studia, můžete si k masáži přidat uvolňující vanu s vířivkou - více zde.
 • Jsme otevřeni vašim speciálním přáním ...

Co vše vám masáž může přinést?

Na fyzické úrovni rozproudí krev a lymfu, uvolní svaly a případné bolesti, detoxikuje organismus. Masáž hlubokých svalů pánve podporuje její správné postavení a podílí se na dobrém fungování celé intimní oblasti, upravuje potíže s erekcí, předčasnou ejakulací aj. Masáž prostaty je ideální prevencí jejích případných potíží, též zlepšuje erekci a posiluje sexuální výkon. Tantra se soustředí se na harmonizaci těla, rozproudění energie (meridiánů) a vyrovnání Yin a Yang.  

Vaše sexuální schopnosti se zvýší a vy budete schopni zažívat hlubší potěšení, případně i vaše partnerka. Můžete se naučit, jak oddálit vyvrcholení a rozšířit vzrušení do celého těla. Nebo se naučíte mnoho o potřebách žen a ženské sexuální energii. Propojením se se svým srdcem se stanete pozornějším, citlivějším a tím pak neodolatelným milencem, který umí rozvíjet láskyplné milostné vztahy. 

Na psychické rovině přináší masáž hluboké uvolnění, naplnění a spokojenost se sebou samým. To vám dává vlastní zdroj ke zvládání překážek v životě jako jsou stres, pracovní úkoly či vztahové potíže. Pomocí rozšířených stavů vědomí vás tantra může též otevřít novým vizím, nápadům a odpovědím a přivést vás k naplňujícímu životu.

Tantra masáž je zakotvena v duchovní tradici Tantry. Pokud jste otevřeni této cestě k čistému bytí, tantra masáž pro vás bude hlubokou meditací a modlitbou k vaší božské podstatě.

Cena

1 masérka

1 h

2 800 Kč

1,5 h

3 300 Kč

2 h

4 400 Kč

+ 30 m

1 100 Kč

2 masérky

Pokud máte zájem o více než dvě masérky či maséry cena je vyšší o 700 Kč za osobu na 30 min.

1 h

4 000 Kč

1,5 h

5 000 Kč

2 h

6 600 Kč

+ 30 m

1 800 Kč

Masérky a maséři poskytující tuto službu

Máte otázky?

Podívejte se na časté dotazy zde.

Rezervace


Darujte tantrickou masáž

Udělejte radost jedinečným a nezapomenutelným zážitkem hluboké relaxace a setkáním se sebou.