Tantrická masáž pro muže

Uvolněte se a zažijte dosud nepoznané potěšení. Tantra masáž vás propojí s vaší životní energií a zdrojem síly, který můžete vědomě použít k dosahování cílů v životě, v práci i v lásce.

Jak masáž probíhá?

V úvodním rozhovoru si s masérkou popovídáte o vašich potřebách, přáních či záměru masáže a domluvíte se, co vše bude masáž obsahovat. 

Masáž začíná rituálem, ve kterém se zpřítomníte, naladíte se sami na sebe, propojíte se s masérkou a otevřete se mystériu tantrické masáže. Hlavní část masáže je celotělová olejová masáž, která může mít dynamické, pevné, sensuální a erotické prvky. Díky ní se vám rozproudí krev, uvolní svaly a otevřete se sexuální energii. Může zahrnovat část s horkými ručníky, hlubokou masáž svalů, pánve, masáž prostaty, anální masáž,  aj. Závěrečná masáž celé intimní oblasti včetně lingamu (penisu) vám přinese vzrušení a potěšení do celého těla.

Cílem není vás přivést k orgasmu, ale rozšířit sexuální energii a život do každé buňky vašeho těla, což může přinést pocity rozšíření i mimo vaše tělo. Z tohoto hlubokého relaxovaného a vzrušeného stavu pak může (nebo nemusí) přijít i orgasmus, který má ale úplně jinou kvalitu než běžný.

Masáž končí hlubokou relaxací a závěrečným rituálem, ve kterém se vracíte zpět sami k sobě a loučíte se s masérkou.

Co vše masáž může obsahovat? 

 • Úvodní rituál
 • Uvolňující část s horkými ručníky
 • Sensuální část s kožešinkami, péry či jinými sensuálními pomůckami
 • Masáž hlavních svalů šíje, zad, hýždí, končetin
 • Masáž prostaty a anální masáž
 • Hlubokou masáž pánve, třísel, hráze
 • Uvolňující masáž hlavy a obličeje
 • Masáž celým tělem masérky
 • Masáž intimních partií lingamu a šourku

Další možnosti:

 • Masáž může též obsahovat prvky BDSM tantry, více zde.
 • Pro větší odevzdání je nádherný zážitek více-ruční masáž, ve které vás masíruje 2 či více masérek.
 • Chcete-li zůstat déle v nádherné atmosféře našeho tantrického studia, můžete si k masáži přidat uvolňující vanu s vířivkou - více zde.
 • Jsme otevřeni vašim speciálním přáním ...

Co vše vám masáž může přinést?

Na fyzické úrovni rozproudí krev a lymfu, uvolní svaly a případné bolesti, detoxikuje organismus. Masáž hlubokých svalů pánve podporuje její správné postavení a podílí se na dobrém fungování celé intimní oblasti, upravuje potíže s erekcí, předčasnou ejakulací aj. Masáž prostaty je ideální prevencí jejích případných potíží, též zlepšuje erekci a posiluje sexuální výkon. Tantra se soustředí se na harmonizaci těla, rozproudění energie (meridiánů) a vyrovnání Yin a Yang.  

Vaše sexuální schopnosti se zvýší a vy budete schopni zažívat hlubší potěšení, případně i vaše partnerka. Můžete se naučit, jak oddálit vyvrcholení a rozšířit vzrušení do celého těla. Nebo se naučíte mnoho o potřebách žen a ženské sexuální energii. Propojením se se svým srdcem se stanete pozornějším, citlivějším a tím pak neodolatelným milencem, který umí rozvíjet láskyplné milostné vztahy. 

Na psychické rovině přináší masáž hluboké uvolnění, naplnění a spokojenost se sebou samým. To vám dává vlastní zdroj ke zvládání překážek v životě jako jsou stres, pracovní úkoly či vztahové potíže. Pomocí rozšířených stavů vědomí vás tantra může též otevřít novým vizím, nápadům a odpovědím a přivést vás k naplňujícímu životu.

Tantra masáž je zakotvena v duchovní tradici Tantry. Pokud jste otevřeni této cestě k čistému bytí, tantra masáž pro vás bude hlubokou meditací a modlitbou k vaší božské podstatě.

Cena

1 masérka

1 h

2 600 Kč

1,5 h

3 000 Kč

2 h

4 000 Kč

+ 30 m

1 000 Kč

2 masérky

Pokud máte zájem o více než dvě masérky či maséry cena je vyšší o 600 Kč za osobu na 30 min.

1 h

3 800 Kč

1,5 h

4 800 Kč

2 h

6 400 Kč

+ 30 m

1 600 Kč

Masárky a maséři poskytující tantrickou masáž pro muže

Máte otázky?

Podívejte se na časté dotazy zde.

Rezervace


Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na Vámi vybranou službu.

Pro objednání napiště na náš email info@harmonyspa.cz, nebo zavolejte na tel. +420 733 311 381.